Kdo stojí za označením QualityCare™?

LEO Pharma je globální farmaceutická společnost zabývající se vývojem léčivých přípravků a léčebných metod, které jsou užitečným přínosem pro pacienty i komunity po celém světě.

Službu QualityCare™ založila a plně financuje společnost LEO Pharma. Společnost LEO Pharma, založená v roce 1908, je celosvětovou farmaceutickou společností, jejímž cílem je pomáhat lidem získat zpět zdravou pokožku. Nezávislá výzkumná a farmaceutická společnost LEO Pharma vyvíjí, vyrábí a dodává na trh farmaceutické léčivé přípravky určené dermatologickým a trombotickým pacientům ve více než 100 zemích světa.

Ve společnosti LEO Pharma je naším posláním vyvíjet léčivé přípravky a léčebné metody, které jsou užitečným přínosem pro pacienty i komunity po celém světě. Naším cílem je zvýšit kvalitu života osob s kožními problémy a těm, kteří potřebují intenzivní péči.Abychom nemocným pomohli dosáhnout v léčbě lepších výsledků a abychom vyhověli jejich potřebám, nasloucháme lidem s kožními problémy. Víme, že se nelze zaměřit pouze na nemoc, ale na lidi žijící s touto nemocí a na dopad, který má na jejich každodenní život. Jsme přesvědčeni, že lékařská péče zahrnuje mnohem více než jen návštěvy u lékaře, léky a léčebné metody.

Z tisíců rozhovorů jsme pochopili emocionální i psychologické problémy života s kožní nemocí. Na základě našich lékařských odborných zkušeností spojených s vědeckými poznatky jsme vyvinuli QualityCare™, bezplatnou a anonymní službu podpory zřízenou za účelem poskytování adresných a užitečných informací a podpory jednotlivcům ve všech stadiích nemoci. Cílem této naší iniciativy je dodat lidem podporu a odvahu, aby se svěřili se svými obavami a trápením a aby si dokázali se svou kožní nemocí poradit.

Na stránkách www.leo-pharma.com najdete další informace a rovněž tiskové zprávy ke stažení.